Втулка H2308 AGV, 801507 Claas
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 801507
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Втулка H2308 AGV, 801507 Claas. Застосовується в техніці ClaasDominator, Mega, Tucano, Lexion.
Діапазон застосування - Підшипник з конічним отвором
- машинобудування
- промислове застосування
Властивості - Конічний 1:12
- Простота встановлення
– Не вимагають інших запобіжників на валу.
Складається з - Розділена втулка
- Стопорна гайка KM
- Стопорне кільце MB
Од. вимірювання Шт.
OEM посилальний номер H2308
d1 (мм) (мм) 35
d2 (мм) 58
В1 (мм) (мм) 46
d 3 (мм) M 40x1,5
B2 (мм) 11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 46 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Код запчастини | 801507 |
| Виробник | Claas |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴









