


Підшипник UC207, UC207G2 SNR
717 ₴
- В наявності
- Код: UC207, UC207G2
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник UC207, UC207G2 SNR
Параметри:
| Внутрішній діаметр підшипника d | d | 31.75 | мм |
| Зовнішній діаметр підшипника D | D | 72 | мм |
| Висота (ширина) внутрішнього кільця підшипника B | B | 20 | мм |
| Маса | m | 0.47 | кг |
| Діапазон застосування | - Виробництво самохідних машин - Стаціонарні машини |
| Властивості | - Збільшене з двох сторін внутрішнє кільце з 2 регулювальними гвинтами - RSR-ущільнення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Код запчастини | UC207, UC207G2 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 42.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴




