


Підшипник з корпусом UCF206 SNR
824 ₴
- В наявності
- Код: UCF206 SNR
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник з корпусом UCF206 SNR
Параметри:
Вага, W
1.1 kg
Внутрішній діаметр, d
30 mm
Тип ущільнення
двостороннє
матеріал ущільнення
метал
Зовнішнє кільце сферичне
так
Посадка на вал
циліндрична
Спосіб кріплення на вал
стопорний гвинт
| Властивості | - У внутрішнього підшипника є збільшене з двох сторін внутрішнє кільце з 2 регулювальними гвинтами |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Код запчастини | UCF206 SNR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 40.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴




