

Підшипник 2307К С3 SNR, 239126 CLAAS
1 471 ₴
- В наявності
- Код: 239126
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник 2307К С3 SNR, 239126 CLAAS
Застосовується для комбайнів марки CLAAS:
-MEGA, DOMINATOR, LEXION, MEDION, TUCANO
Підшипник конусний, відкритого типу, з зазором С3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Код запчастини | 239126 |
| Сумісність з маркою | CLAAS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴




