

Підшипник NJ 208 NTN E, 238963 Claas
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 238963
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник NJ 208 NTN E, 238963 Claas
Застосовується комбайни Claas Commandor, Claas Dominator, Claas Lexion, Claas Medion, Claas Mega, Claas Tucano
Вузол приминения - коробка передач, привід коліс Linde
Роликовий однорядний підшипник, для односторонніх осьових навантажень, сепаратор з листової сталі
ОЕМ номери:
238963 Claas
9902892548 Fortschritt
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 18 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | CLAAS |
| Код запчастини | 238963 |
| Виробник | NTN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




