


Підшипник EX206G2 SNR, GE30, 216329 Claas, 701514 Claas, JD10384 John Deere
790 ₴
- В наявності
- Код: EX206G2 SNR, 216329
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
Підшипник EX206G2 SNR, GE30, 216329 Claas, 701514 Claas, JD10384 John Deere
Каталожні номери: 216329, JD10384, 701514, EX206, GE30, 39106, 0002163290, 0002163290, 0007015140, 0007015140, 216329.0, 0002163290, 701514.0, 0007015140, 13P1003, DQ03225, JD10285, JD10384, JD39106, 408.625 M1, 408625M1, 890.014.410.030, D41708600, 325.110, 325110, 80325106, 84019208, 84069440, 84992371, 87044350
Використання:
Запчастину транспортера і елеватора комбайнів.
Призначення:
Підшипник служить опорою валів і осей, підтримує їх у просторі, забезпечує можливість обертання і кочення, сприймає додані до нього радіальні і осьові навантаження.
Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей у ході ремонтно-відновлювальних робіт.
Властивості:
Шарикопідшипник складається з двох кілець (внутрішнє і зовнішнє) і тіл кочення (кульок) сполучених допомогою обойми - сепаратора. Підшипник виготовлений зі спеціальної сталі і закритий з двох сторін ущільненням.
Особливості:
Кріплення підшипника на валу здійснюється за допомогою втулки і гвинта.
| Вага , W | kg | 0.38 |
|---|---|---|
| Внутрішній діаметр , d | mm | 30 |
| Зовнішній діаметр , D | mm | 62 |
| Загальна ширина , T | mm | 36.51 |
| Ширина обойми , C | mm | 18 |
| Різьба , M | M8x1 | |
| Тип ущільнення | Двостороннє | |
| Матеріал ущільнення | Пластик | |
| Сферична зовнішня обойма | Так | |
| Посадка на валу | Циліндрична | |
| Спосіб кріплення на валу | Ексцентрична втулка |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | John Deere, CLAAS |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 36.51 мм |
| Код запчастини | EX206G2 SNR/NTN, GE30, 216329 Claas, 701514 Claas, JD10384 John Deere |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | CLAAS |
- Ціна: 790 ₴




