

Радіально-опорний кульковий підшипник FBJ AZ37456,CS 206, 1726206 John Deere
330 ₴
- В наявності
- Код: CS 206, 1726206
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіально-опорний кульковий підшипник FBJ AZ37456,CS 206, 1726206 John Deere
| Вага , W | kg | 0.54 |
|---|---|---|
| Внутрішній діаметр , d | mm | 34 |
| Зовнішній діаметр , D | mm | 64 |
| Загальна ширина , T | mm | 37 |
| Ущільнення | Ущільнення з двох сторін | |
| Матеріал ущільнення | Метал | |
| Сферичне зовнішнє кільце | Ні | |
| Тип отвору | Циліндричний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Виробник | FBJ |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Код запчастини | CS 206, 1726206 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | CS 206, 1726206 |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з маркою | John Deere |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




