

Підшипник UK208G2 pa208 ISB , 238447 Claas
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 238447
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник UK208G2 pa208 ISB , 238447 Claas
Застосовується комбайни Claas Mega 202, Claas mega 204, Claas mega 208, Claas dominator 106, Claas dominator 108, Claas medion 310, Claas medion 320, Claas tucano 320, Claas tukano 450, Claas lexion 450, Claas lexion 480, Claas lexion 570
Кульковий підшипник закритого типу. Сферична обойма з мастилом отвором. Конусне отвір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | CLAAS |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Код запчастини | 238447 |
| Стан | Новий |
| Виробник | MEGA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




