

Підшипник 52062RS GA2 C3 Koyo , 216040 Claas
550 ₴
- В наявності
- Код: 216040
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник 52062RS GA2 C3 Koyo , 216040 Claas (Клаас)
| Вага , W | kg | 0.29 |
|---|---|---|
| Внутрішний діаметр , d | mm | 30 |
| Зовнішній діаметр , D | mm | 62 |
| Загальна ширина , T | mm | 23.8 |
Застосування:
Комбайн зернозбиральний
Claas: DOMINATOR 108, DOMINATOR 108VX, DOMINATOR 118, DOMINATOR 118VX, DOMINATOR 88VX, DOMINATOR 98VX, MEDION 310, MEDION 320, MEDION 330, MEDION 330 HYDRO, MEGA 203, MEGA 204, MEGA 208, MEGA 218, MEGA II 202 II, MEGA II 203 II, MEGA II 204 II, MEGA II 208 II, MEGA II 218 II
Комбайн зернозбиральний John Deere: 2054, 2056, 2058, 2064, 2066. 2254, 2256, 2258, 2264, 2266, 2266 EXTRA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | CLAAS |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 23.8 мм |
| Код запчастини | 216040 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Koyo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




