

Підшипник 3307 A-2RS1TN9/C3MT33 SKF, 215960 Claas
550 ₴
- В наявності
- Код: 215960, A-2RS1TN9/C3MT
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник 3307 A-2RS1TN9/C3MT33 SKF, 215960 Claas
Застосовується комбайни Claas Mega 202, claas mega 204, claas mega 208, claas dominator 106, claas dominator 108, claas medion 310, claas medion 320 claas tucano 320 claas tukano 450, claas lexion 450, claas lexion 480, claas lexion 570
Підшипник кульковий
Вузол застосування - привід вентилятора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 34.9 мм |
| Код запчастини | 215960, A-2RS1TN9/C3MT, 3307 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




