


Підшипник упорний роликовий 81112 T2 NTN, 215942 Claas
2 508 ₴
- В наявності
- Код: 215942, 81112
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник упорний роликовий 81112 T2 NTN, 215942 Claas
Упорний роликовий підшипник 81112 NTN до зернозбиральних комбайнів Claas Lexion і кормозбиральних (фуражним) комбайнів Claas Jaguar.
Позначення:
81112
Конструкція:
Упорний роликовий підшипник. Складається з двох кілець і коротких циліндричних роликів (голок), з'єднаних за допомогою сепаратора.
Призначення:
служить для передачі осьових навантажень (по осі) при обертанні вала.
Особливості:
однорядний;
розбірний
| Вага , W | kg | 0.266 |
|---|---|---|
| Внутрішній діаметр , d | mm | 60 |
| Зовнішній діаметр , D | mm | 85 |
| Загальна ширина , T | mm | 17 |
| Ширина внутрішня , b | mm | 6.6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 17 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Код запчастини | 2159420, 81112 |
| Виробник | NTN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508 ₴




