



Підшипник 2308 C3 SNR G15, 215943 Claas
2 867 ₴
- В наявності
- Код: 215943
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник 2308 C3 SNR G15, 215943 Claas
Застосовується комбайни Claas Lexion
Дворядний самоустановлювальні шарикопідшипник. Тепловий зазор С3
Вузол приминения - измильчитель соломи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Код запчастини | 215943 |
| Сумісність з маркою | CLAAS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 867 ₴




