Підшипник 16016 C3 NTN, 215524 Claas Claas 235940
1 866 ₴
- В наявності
- Код: 215524 235940
+380 (68) 057-54-07
Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (50) 488-87-36Замовити З/Ч.Доставка НоваПошта
- +380 (97) 714-64-57Замовити гідравлічні шланги
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник 16016 C3 NTN, 215524 Claas Claas 235940
Застосовується комбайни Claas Mega 202, Claas mega 204, Claas mega 208, Claas dominator 106, Claas dominator 108, Claas medion 310, Claas medion 320, Claas tucano 320, Claas tukano 450, Claas lexion 450
Вузол приминения - варіатор барабана
Виготовляється на заводі SNR в Японії
ОЕМ номери:
215524 Claas Claas 235940
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Код запчастини | 215524 235940 |
| Сумісність з маркою | CLAAS |
| Виробник | NTN |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 866 ₴




